دسته بندی ها

قوانین

قوانین و شرایط استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی فست:

از مشتریان و کاربران محترم خواهشمندیم که جهت استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی فست به موارد زیر دقت کنند:

 

شرایط اولیه برای خرید و استفاده از طرح ها :

برای استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی فست حتماً باید مراحل خرید خود را اینترنتی انجام دهیدهمچنین امکان خرید از طریق تماس تلفنی نیز با فروشگاه اینترنتی فست وجود دارد. در صورت تمایل به خرید تلفنی با این شماره تماس بگیرید09912770029در صورتی که مایل هستید هزینه کالای خود را به صورت اینترنتی پرداخت کنید باید در یکی از بانک های معتبر ایران حساب بانکی داشته و کارت بانکی حاوی رمز دوم داشته باشید. در صورتی که تحویل در محل را انتخاب می کنید باید کارت شنایی معتبر همراه داشته باشید.

 

شرایط ارسال پیام :

از ارسال پیام های خیلی طولانی ، مبهم یا ارسال پیام هایی که شامل کلمات و عبارات غیر اخلاقی هستند جداً خودداری فرمایید.

 

شرایط استفاده از مهلت بازگشت 7 روزه :

در فروشگاه اینترنتی فست مارکتس مهلت بازگشت 7 روزه تنها برای اثبات اصالت کالا می باشد. همچنین امکان بازگردانی کالاهای گروه غذایی و آرایشی و بهداشتی  به دلیل رعایت مسائل بهداشتی وجود ندارد. کالاهای گروه  خودرو و شوینده نیز تنها در صورت مغایرت با آنچه در سایت فست مارکتس نشان داده شده یا نداشتن تاریخ انقضا بازپس گرفته می شوند. 
 

کالاهای زیر شامل استفاده از مهلت بازگشت 7 روزه نمی شوند:

*کالاهایی که پس از دریافت خط و خش پیدا کرده باشند.

*کالاهایی که قسمتی از آنها شکسته باشد یا رنگ آنها پریده باشد.

*کالاهایی که توسط مشتری روی آن چیزی چسبانده شده و یا نوشته شده باشد.

*کالاهایی که پس از دریافت کارتن یا جعبه آنها کثیف یا پاره شده باشد یا روی آن چیزی نوشته شده باشد.

*کالاهایی که به دلیل ضریب دیدگی آسیب پیدا کرده باشند.

*کالاهایی که به دلیل نگهداری در شرایط فیزیکی و محیطی نامناسب آسیب پیدا کرده باشد.

*کالاهایی که به دلیل عدم مراقبت مشتری آسیب پیدا کرده باشند (مثل افتادن تجهیزات الکترونیکی در آب).

*کالاهای گروه مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی و شوینده و پاک کننده.

*کالاهای گروه حجیم مانند سپر خودرو ، مشتری قبل از تحویل بایستی سلامت و اصالت کالا را بررسی نموده و سپس اقدام به تحویل نماید

 

مشتریان و خریداران محترم محصولات غذایی توجه کنند:

هر انسانی با توجه به ویژگی های جسمی که دارد ممکن است نسبت به برخی مواد غذایی حساسیت داشته باشد. فروشگاه اینترنتی فست مسئولیتی در مقابل حساسیت ناشی از محصولات غذایی برعهده ندارد. کالاهای این گروه به دلیل رعایت مسائل بهداشتی امکان استفاده از مهلت بازگشت 7 روزه ندارند. امکان بازگشت کالاهای این گروه در صورتی وجود دارد که مشخصات کالای دریافت شده با آنچه در وب سایت فست نشان داده شده متفاوت باشد. همچنین در صورت نداشتن تاریخ انقضا یا گذشته بودن تاریخ انقضای کالا ، توسط فروشگاه اینترنتی فست بازپس گرفته می شوند.

 

خریداران محترم محصولات شوینده و پاک کننده توجه کنند:

در هنگام خرید شوینده ها مطمئن باشید که مناسب نیاز شما هستند. مثلاً از شیشه شوی فقط برای پاک کردن شیشه و نه جای دیگر استفاده کنید. از ترکیب شوینده ها با هم جداً پرهیز کنید. فروشگاه اینترنتی فست هیچ گونه مسئولیتی در مقابل عواقب ناشی از ترکیب شوینده ها با هم بر عهده ندارد. همچنین توجه کنید که محصولات این گروه تنها در صورت نداشتن یا گذشته بودن تاریخ انقضا یا مغایرت محصول با آنچه در سایت فست نشان داده شده امکان بازگشت دارند.

توجه کنید که هیچ کدام از کالاهای این گروه شامل استفاده از مهلت بازگشت 7 روزه نمی شوند.

 

مشتریان و خریداران محترم محصولات بهداشتی و آرایشی توجه کنند:

قبل از خرید این محصولات سعی کنید از یک پزشک یا شخص متخصص کمک بگیرید. از خرید محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی که مناسب پوست و شرایط فیزیکی شما نیستند جداً خودداری کنید. فروشگاه اینترنتی فست هیچ گونه مسئولیتی در مقابل عواقب ناشی از انتخاب و خرید نامناسب شما بر عهده ندارد. به دلیل رعایت مسائل بهداشتی ، اقلام این گروه شامل مهلت بازگشت 7 روزه نمی شوند. امکان بازپس گیری این محصولات در صورت نداشتن تاریخ انقضا یا گذشته بودن آن در صورت خارج نشدن محصول از شرایط اولیه وجود دارد. در صورت مغایرت محصولات این گروه با آنچه در سایت فست نشان داده شده امکان بازپس گیری در صورت خارج نشدن محصول از شرایط اولیه وجود دارد.

مشتریان و خریداران محترم گروه کالاهای حجیم و وزنی

در گروه کالاهای حجیم مانند سپر خودرو  که ابعاد فیزیکی کالا از 100 سانتیمتر تجاوز نماید، مشتری بایستی قبل از دریافت کالا سلامت و اصالت کالا را  کاملاً بررسی نموده و سپس اقدام به دریافت کالا نماید. در صورت تحویل کالا، چنانچه کالا از پک و بسته بندی خارج نگردیده باشد و  منبع تامین کننده پذیرای کالای مرجوعی باشد  کلیه هزینه های دریافت و ارسال مجدداً طبق قوانین  از پرداختی مشتری کسر و مابع التفاوت به حساب وی واریز خواهد شد.

در این گروه کالاها مشتری بایستی پرداخت خود را از طریق درگاه بانکی  انجام دهد ( در سفارشات استان تهران، البرز و قم امکان پرداخت نقدی در محل وجود دارد و در سایر استانها در صورتی که مشتری پرداخت نقدی را انتخاب نماید کالا از انبار خارج نگردیده و سفارش باطل خواهد شد).

زمان تقریبی ارسال در این گونه کالاها در شهر های تهران ، البرز و قم در کمتر از یک روز کاری و در سایر استانهای کشور یک یا دو روز کاری پس از ثبت سفارش و پرداخت نهایی امکان پذیر می باشد.