دسته بندی ها

سرور ضبط کننده و استریم ویدئو کنفرانس Polycom RSS 4000
وضعیت:
موجود
برند:
polycom
قیمت فروش:
0 تومان
تعداد:

100

   

با استفاده از Polycom RSS 4000 با استفاده از سیستم های telepresence موجود، کنفرانس های ویدئویی نقاط پایانی و زیرساخت های ویدیویی، سازمان ها رویدادهای یک بار را به دارایی های دانش که از طریق لینک URL و رابط بصری Polycom RSS 4000 قابل تحویل به مخاطبان هستند تبدیل می کنند. برنامه های کاربردی Polycom RSS 4000 شامل ارتباطات اجرایی و شرکتی، جلسات آموزشی، سخنرانی ها، جلسات مدیریت پروژه و موارد دیگر است. استفاده از Polycom RSS 4000 ساده و کاملاً سازگار با سیستم های حضور تلویزیونی و کنفرانس ویدیویی مبتنی بر استاندارد، پل های کنفرانس، برنامه های مدیریتی و موارد دیگر است.
کنفرانس ها با رزولوشن 720p HD برای مخاطبان زنده پخش می شوند و به صورت خودکار در Polycom RSS 4000 با وضوح 1080p HD، با محتوای صوتی و مشترک Polycom StereoSurround such مانند اسلایدها و صفحات گسترده بایگانی می شوند. ادغام با Platforms کنفرانس Polycom RMX Series امکان ضبط با یک لمس را فراهم می کند و همه ضبط ها به صورت ایمن قابل پخش هستند.

سرور ضبط کننده و استریم ویدئو کنفرانس Polycom RSS 4000
در سیستم های کنفرانس تلفنی و حضوری از راه دور یا از طریق مرورگر وب. برای سازمانهایی که به یک راه حل کامل مدیریت محتوای ویدیو نیاز دارند، Polycom RSS 4000 با Polycom Video Media Center VM (VMC) 1000 برای وارد کردن و انتشار خودکار ضبط ها و پخش مستقیم پخش مستقیم ادغام می شود.

Polycom RSS 4000 حس خوبی به تجارت می دهد

ارتباط و همکاری در زمان واقعی برای سازمان مهم است. موفقیت Polycom به عنوان رهبر بازار در راه حل های telepresence و ویدئو ، صدا و همکاری با محتوا، تعامل و حداکثر بهره وری را از طریق هر شبکه، در هر محیط و هر مکان در سراسر جهان آسان می کند. به همین دلیل سازمان های بیشتری در سراسر جهان راه حل های Polycom را ترجیح می دهند. در جو اقتصادی امروز، راه حل های Polycom منطقی تجارت هستند. ببینید که چگونه سازمان شما می تواند بهره وری را افزایش دهد و تحقق یابد.

  • نظرات و امتیازات

امتیاز شما
نظر شما:
  • محصولات مشابه