دسته بندی ها

SH-Cisco Fiber Connector (GBIC)1000BASE-SX(850 nm)_ Accessories(Fiber Connector)(Cisco)Second Hand
وضعیت:
موجود
شرایط عمده:
برای سفارشات بیش از 10 عدد به مبلغ 756000 تومان
برند:
Cisco
قیمت روی کالا:
1,008,000 تومان
قیمت فروش:
840,000 تومان
تعداد:

2

   SH-Cisco Fiber Connector (GBIC)1000BASE-SX(850 nm)

  • نظرات و امتیازات

امتیاز شما
نظر شما:
  • محصولات مشابه