دسته بندی ها

سپر مارک سرو صنعت

شرکت سرو صنعت تولید کننده انواع مختلف سپر و پوسته سپر با بیش از 30 سال سابقه ، یکی از بهترین و با کیفیت ترین سپرهای تولیدات داخلی همانند سپر ایران خودرو و سپر سایپا می باشد.شما بایستی در خرید سپر دقت لازمه را بعمل آورده و از فروشنده برند تولیدی سپر را سوال بفرمایید زیرا فروش سپرهای متفرقه بی کیفیت ممکن است تلفات جبران ناپذیری را در آینده برای شما به ارمغان آورد. از دیگر طرح هاي توسعه که در سال ۱۳۹۴ به بهره برداري رسید راه اندازي خط رنگ آمیزي رباتیک قطعات پلیمري می باشد.

شرکت سرو صنعت سپاهان همچنین در سال ۱۳۹۲موفق به اخذ گواهینامه ISOTS/16649 و گرید B ساپکو شد و در سال ۱۳۹۶ اقدام به ایجاد سایت تهران کرد که شامل سه واحد می باشد : خط رنگ رباتیک ، واحد تزریق پلاستیک و واحد مجموعه سازى

 • اطلاعات مربوط به فضاي کارخانه: شرکت داراى سه سایت مجزا به شرح زیر میباشد:
 • سایت شماره یک اصفهان، سایت شماره دو اصفهان و سایت تهران
 • سایت شماره یک أصفهان
 • زمینه فعالیت: ساخت انواع قطعات پلیمري و کامپوزیتی خودرو، قطعات فلزي و قطعات پلیمرى رنگى و مجموعه سازى
 • متراژکل :۵۰۰۰۰ متر مربع
 • تعداد سالن هاي تولید: ۱۷عدد سالن به شرح ذیل: تزریق پلاستیک، خط پرس شاپ، واحد SMC ،خط رنگ و تولید و مونتاژ قطعات کامپوزیت
 • واحد تزریق قطعات پلیمري:

شامل سه سالن مجزا که مشتمل بر ۲۸ دستگاه تزریق در تناژهاي کاري۳۰۰ تا ۲۷۰۰ تن می باشد. این واحد در زمینه تولید انواع قطعات پلیمري خودرو از جمله انواع سپرهاي خودرو فعالیت می نماید.

 • واحد فلزي (پرسکاري): شامل دو سالن مجزا که وظیفه تولید قطعات فلزي بدنه خودرو شامل گلگیرها، درب موتور و غیره را برعهده دارد. این مجموعه شامل ۹ عدد پرس هیدرولیک و مکانیک با ظرفیت ۱۶۰ تا ۱۲۵۰ تن. شایان ذکر است خط مونتاژ این واحد رباتیک مى باشد.
 • واحد کامپوزیت (SMC): شامل سه سالن بالغ بر۳۱۲۰ متر مربع که یک سالن خط پیوسته تولید شیت SMC و دو سالن دیگر تولید و مونتاژ قطعات کامپوزیتی را برعهده دارند.
 • واحد رنگ:

این واحد شامل خط تمام مکانیزه رنگ آمیزي قطعات پلیمري می باشد که در دو سالن به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع بنا شده است و ظرفیتی بالغ بررنگ آمیزي ۲۲۰۰ قطعه سپر در یک شبانه روز را دارد.

 • واحد ساخت و پشتیبانی :

در زمینه ساخت و مهندسی نیز شرکت داراي سالن مجزا که داراي دستگاه هاي ماشینکاري CNC از جمله دستگاه هاي تراش، فرز واسپارك می باشد.

 • انبارها:

این سایت داراي ۷ سالن سرپوشیده جهت انبارش قطعات تولیدي خود مشتمل بر۸۰۰۰ مترمربع می باشد که در سایت شماره یک اصفهان حدود ۱۰۰ نفر نیروي ستادي و بالغ بر۲۴۰ نفر نیروي صف مشغول به کار هستند.

 • سایت شماره دو اصفهان:

این سایت در فضایی بالغ بر ۸۰۰۰ متر مربع شامل سه سالن تولید و انبار و ۱۵ نفر نیرو جهت تولید کامپاندهای مهندسی مصرفی شرکت را بر عهده دارد. این سایت در حال حاضر داراي دو خط تولید اکسترودر با ظرفیت تولید روزانه حدود ۱۰۰۰۰ کیلوگرم کامپاند مهندسى می باشد که در طرح توسعه این سایت افزایش دوبرابري ظرفیت تولیدي مد نظر می باشد.

 • سایت تهران :
 • متراژکل :۳۴۰۰۰ مترمربع که فازیک آن در۶۵۰۰ مترمربع آماده بهره بردارى والباقى درحال آماده سازى ساختمانى جهت طرح توسعه می باشد.
 • زمینه فعالیت : این سایت شامل ۴ واحد مى باشد : ۱- واحد تزریق پلاستیک با دو دستگاه ماشین اینجکشن ۱۵۰۰ تن ۲ – واحد مجموعه سازى ۳- خط رنگ رباتیک با ظرفیت ۳۶۰۰ قطعه سپر در ۲۴ ساعت ۴- واحد تولید قطعات اکسترودر جهت زه هاى تزئینى خودرو
  هلدینگ سرو صنعت سپاهان در حال حاضر تولید کننده بیش از۲۵۰ قطعه خودرویی که از آن جمله می توان به انواع مجموعه سپر جلو و عقب بدنه فلزی و ساپورت رادیاتور خانواده ایران خودرو و سایپا اشاره نمود.
 • دپارتمان کیفیت:

خلق کیفیت انتظار شرکت نیست بلکه وظیفه آن است. درهمین راستا دپارتمان کیفیت شرکت متشکل از واحدهای تضمین کیفیت و کنترل کیفیت با همکاری واحد آزمایشگاه و با حضور بیش از ۲۰ نفر از کارشناسان و متخصصان علوم مختلف تولیدات شرکت را از بدو ورود به شرکت بازرسی و کنترل و محصول خروجی را به عنوان نماینده مشتری از نظر کیفیت تضمین می نمایند.

 • واحد آزمایشگاه :

آزمایشگاه شرکت در سایه حضور متخصصان مجرب و متعهد تمامی محصولات و مواد اولیه شرکت را توسط دستگاه های مجهز و مطابق استانداردهای روز دنیا تست می نماید.این واحد دارای تاییدیه از واحد متد شرکت ساپکو می باشد و توانایی انجام کلیه تست های مورد نظر مشتریان خود را دارد.

 • دپارتمان فنی و مهندسی (R&D):

رصد به موقع تغییرات و نوآوریهای صنعت خودرو و بومی سازی آنها محقق نمی شود مگر در سایه تحقیق و توسعه دپارتمان مهندسی شرکت متشکل از تیمی ۱۰ نفره از مهندسان علوم مکانیک، برق، الکترونیک، ابزاردقیق، شیمی و کامپیوتر در حوزه های تحقیق و توسعه ، تعمیرات و بهره برداری و طرح ریزی محصول همگام با سایر واحدها در جهت نیل به اهداف عالیه سازمان مشغول به فعالیت می باشند. در راستای بکارگیری دانش های نوین واحد تحقیق و توسعه تکنولوژیهای روز دنیا به ویژه صنعت خودرو را دنبال و به مدد تجهیزات و نرم افزارهای مطرح و برخط صنعت خودرو آنها را بومی سازی می نماید.

 • واحد لجستیک:

تعهد به تحویل به موقع محصول با کیفیت در واحد لجستیک شرکت محقق می شود.این واحد با به کارگیری علم روز دنیا و تخصص کارشناسان بالنده شرکت در حوزه مدیریت زنجیره تامین الزام ذینفعان شرکت را جامه ی عمل می پوشاند.

از پروژه هاي جدید شرکت می توان به تولید سپرهاي جلو و عقب خودرو دنا و دنا پلاس و ۲۰۷ و براگیر عقب خودرو دانگ فنگ اشاره کرد که در خصوص براگیر عقب خودرو دانگ فنگ این شرکت تنها تأمین کننده این قطعه جهت خودرو ساز می باشد. از پروژه های در دست بررسی و تدوین شرکت می توان به پروژه های همکاری با شرکت های خودرو ساز مطرح دنیا از جمله گروه های پژو ، سیتروئن، رنو فرانسه و کیاموتورز کره جنوبی اشاره کرد.

برگرفته از سایت شرکت سرو صنعت 

یک شنبه 13 آبان 1397 - 19:02:31