دسته بندی ها

راهنمای خرید

راهنمای خرید

 

در فست مارکت حریم شخصی شما محفوظ می ماند:

ما در فروشگاه اینترنتی فست برای حفظ حفظ حریم شخصی شما مشتری گرامی اهمیت ویژه ای قائل هستیم. اطلاعات شخصی مثل نام و نام خانوادگی و... که در طی مراحل ثبت نام یا خرید وارد می کنید محفوظ بوده و در جای دیگر فاش نمی شود. هم چنین اطلاعات جدیدی که برای هر خرید وارد می کنید (مثل آدرس جدید یا گیرنده دیگر) تنها برای همان فاکتور استفاده شده و محفوظ می ماند.


 

ما کاملاً قانونی و نظام مند هستیم:

فروشگاه اینترنتی فست یک فروشگاه کاملاً قانونی است و تمام فعالیت های آن بر مبنای استاندارد های تجارت الکترونیک صورت می گیرد. پس ما علاوه بر حفظ حریم شخصی برای شما امکان خرید سریع، راحت و مطمئن را فراهم می آوریم. همچنین نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه اینترنتی فنس برای جلب اعتماد بیشتر شما مشتریان گرامی در صفحه اصلی سایت، در پایین صفحه قابل مشاهده است. با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیکی امکان مشاهده اعتبار و صلاحیت فروشگاه اینترنتی فست وجود دارد.


 

حفظ رمز عبور بر عهده خودتان است:

ما در فروشگاه اینترنتی فست برای رعایت حریم شخصی شما کاربران و مشتریان عزیز و گرامی ، رمز عبور حساب کاربری شما را به هیچ وجه برای شخص یا سازمان دیگری فاش نمی کنیم و تقاضا داریم که شما کاربران گرامی هم در راستای حفظ این ارزش بکوشید و رمز عبور خود را برای دیگران فاش نکنید. بدیهی است که در صورت فاش کردن رمز عبور حساب کاربری برای دیگران ، مسئولیت هرگونه سوء استفاده از اطلاعات حساب کاربری بر عهده خودتان است.


 

اگر خبری بود خبرتان می کنیم:

ممکن است از اطلاعات کاربری شما استفاده شود و تغییرات و بروز رسانی های مهم و هم چنین خبرها و پیشنهادات ویژه برای شما به ایمیلتان ارسال شود. در صورتی که تمایل به دریافت این ایمیل ها ندارید، می توانید عضویت خبر نامه را لغو کنید.